ZDEŇKOVA CESTA DO VĚDOMÉHO FITNESSU 3.

Jak Monika vešla do mého žaludku a jak dovoluji svému tělu být unavené, odpočívat a reorganizovat se.


jídlo1Tento týden se začínám cítit unaveně. Pravidelně cvičím s trenérem a dobře se mi daří dodržovat stravovací režim.
Začínám se ptát, jak jsem mohl někdy jíst jinak?

Zjišťuji, kolik chutné a výživné zeleniny existuje. Po počátečním pocitu vitality teď začínám cítit únavu a ospalost, tělo mě trochu bolí, a tak si dávám dostatek času na spánek a odpočinek. Poslední týdny mám hodně práce při vedení skupin a to má také vliv. Přechod do vědomého fitnessu není pouze o cvičení, meditaci a stravování, ale také o vlivech veškerého dění v životě. Být unavený je prostě normální a je zdravé si to užít. Ve své práci hodně mluvím, vysvětluji a pracuji s energií, většinou pracuji za hranicemi svého ega, to se natahuje a otevírá se vyšším a hlubším úrovním, poznatkům a moudrosti.

Tento týden mě pronásleduje příjemná lenost a užívám si proud nicnedělání. A co víc, většina toho, co mám na to-do listu, se jaksi vyřešila zcela spontánně sama. Jak silné je téma netlačení na sebe a na své cíle? To se týká i vědomého fitnessu – dovolit si po 3 týdnech intenzivních změn v pohybu a stravování nechat vše integrovat, znovu si sednout a dovolit tělu, aby se nadechlo do nového stavu. Tyto vlny vitality a únavy se budou dít, jak se tělo bude čistit a obnovovat. Je třeba mu to dovolit.

Největší výzvou je pro mě dodržovat pitný režim a užívat potravinové doplňky. Budu teď věnovat více pozornosti této oblasti a opravdu pít, pít a pít.

Zavolejte Monice a poraďte se s nísložení toho, co koušete a polykáte:

jídlo2

http://www.hubnuti.org/

Monika Divišová v rámci svého koučování poskytuje službu, kde přijde k nám domů a společně vaříme jídla, která jsou pro mě podporující na cestě k vědomému fitnessu. Je to symbolický akt vstupu do mého žaludku (domova), změny skladby potravy a všeho, co se toho týká.

Přišlo několik přátel a všichni jsme si užili dobroty z Moničiny kuchařky.
Byla to bašta, viz obrázek.

jídlo3

 

 

 

 

 

Čeká mě pěkný víkend s mými dvěma dětmi, a to je duchovní, fyzický a emoční trénink sám o sobě. Pokud jste na duchovní cestě – a to já jsem – jste v procesu neustálého a ve vlnách přicházejícího sebe-transformování a léčení, a to také obnáší určitý energetický výdej.

Jsem rád, že žiji jedinečný život s prohlubujícím se uvědoměním a rozšiřováním se do duše – ducha a prostého bytí.

Váš Zdeněk, na cestě vědomého fitnessu

Zdeněk Weber

Mentor, lektor a podnikatel, zakladatel mužských kruhů, 10 let vede mužské výcviky a 9-denní hledání vize (vision quest). www.muzskyvycvik.cz

3 inspirační videa pro chlapy,
kteří se chtějí vydat na cestu

Vlož svůj email a vykroč na Cestu pravého muže

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *