Prodejní stránka – Kampaň – archiv

Až když stojíš tváří v tvář svým nejtemnějším stínům,
ožije v tobě nezničitelná síla a skutečná moudrost

V dřívějších dobách a kmenových kulturách se muži na svou "iniciační cestu" vydávali s naprostou samozřejmostí. Nikdo se jich neptal. Byla to jejich jediná vstupenka mezi moudré, dospělé a respektované muže.

Podstupovali iniciační rituál, při kterém často čelili smrti. Kde potkali své nejtemnější strachy. A nakonec i sami sebe.

Vystrašení, fyzicky zničení, psychicky zdevastovaní, lapajíc po dechu na pokraji smrti. To byl ten zlom. Až ve chvíli, kdy prožili pomíjivost života a smrtelnost okamžiku, spatřili své skutečné já. Svou pravou podstatu. A až tehdy začali skutečně žít. Připravení na cokoliv. Nebojácní. Zcela otevření životu se vším všudy.

Bez masek a převleků vykročili do nové epochy svého života. S respektem celého kmene.
S čistým štítem, láskou v srdci a s bezmeznou úctou k životu opustili máminu sukni a stali se pravými muži.

My na západě jsme to tak trochu zapomněli. Ale ne úplně!

Moderní zkouška dospělosti už není rande se smrtí.
Přesto pro muže zůstává životní výzvou

Naštěstí existují i jiné způsoby, jak dnes z hodných kluků udělat silné muže s úctou, respektem a vědomím vlastní hodnoty.

Už nemusíme být tak radikální, hrát si na drsné kmenové válečníky a koketovat se smrtí. Nepotřebujeme prolít krev, abychom našli sami sebe a probudili v sobě vnitřního bojovníka, toho lva hluboko uvnitř. Existují i mírumilovnější metody. Díkybohu!

Zdeněk Weber k tomu připojuje:

"Víc jak 10 let vedu mužské kruhy a 7 let provázím chlapy ročním mužským výcvikem. Součástí těchto výcviků je např. i devítidenní Vision Quest, hledání vize. To je vždy velmi dobrodružná výprava do nejskrytějších hlubin sebe sama.

Za ty dlouhé roky zatím VŠICHNI do jednoho odešli z výcviku se silnou niternou vizí, která je zalila obrovskou živostí, radostí a chutí dobýt celý svět."

Ono totiž... Když se jednou vydáš na Cestu, respektuješ proces a neuhneš, Pravda si tě prostě najde. Setkáte se uprostřed ticha, podáte si ruce a možná poprvé v životě spolu navážete kontakt.

A v tu chvíli získáš doživotní průvodkyni. Ne že by tam předtím nebyla, jen jsi ji neslyšel. Hromada balastu a hluku zvenčí ji uvěznila ve zvukotěsné cele, odkud mohla křičet, jak jen chtěla. Na Cestě jsi ale znovu nalezl klíč, odemkl jsi bránu a uslyšel ji. Pravdu.

Přesně to se děje, když chlapi začnou hledět víc dovnitř, než ven. Naleznou odpovědi ve vlastním tichu. Ne v knihách, nebo nedej bože v televizi. Uvnitř. Přímo ze zdroje.

Tento kontakt s vnitřní pravdou, kontakt s pradávnou mužskou moudrostí, to je to co chceme v programu Cesta pravého muže zprostředkovat. A musím říct, nevzali jsme si na bedra jednoduchý úkol. Není snadné ukázat na něco, co není vidět. Popsat něco, co nemá tvar. Sdílet něco, co nejde předat slovy.

 

chci-obevit-sam-sebe

Taky jsem dřív věřil, že je to jen o kariéře, rodině, zábavě
a přátelích. Na sebe jsem nějak zapomněl.

Měl jsem vlastně všechno - vybudovaný business, krásnou partnerku, skvělý byt, luxusní auto, spousty peněz, ale seděl jsem uprostřed toho všeho a byl jsem prázdnej, smutnej a zmatenej. “Vždyť takhle mělo to štěstí vypadat. Proč teď nejsem šťastnej?! Mám přece všechno!” Na oko možná, podle norem jsem měl splněno. Jenže ono to tak nefunguje.

Můžeme tohle divadýlko s vnějším světem hrát klidně donekonečna, ale pokud to nestojí na stabilních základech a vnitřní integritě, bude se to pořád bortit jako domeček z karet, bez hlubokého vnitřního naplnění.

Proto jsem byl uprostřed všeho toho úspěchu tak prázdnej. Nedávalo to smysl! Měl jsem sice vnější úspěch, ale žádnej vnitřní základ. Jako chlap jsem vůbec nestál pevně na zemi. A tehdy začala i moje Cesta. Výprava až na samotnou dřeň, k podstatě. A protože peníze nebyly problém, obletěl jsem na své Cestě celý svět. Byl jsem v Číně za mistrem taoismu a učil se od něj bojové umění a práci s vnitřní energií. Meditoval jsem v Himalájích. Studoval jsem všechny smysluplné směry a náboženství i nejmodernější terapeutické přístupy.

Začal jsem se pomaloučku vracet k sobě, ale po pár letech jsem si uvědomil, že tím duchovním chrámem jsem já sám. Že ho nenajdu v opuštěných kopcích ani hluboko v lesích.

Dnes si stále užívám vnějšího světa plnými doušky, ale už v něm nehledám naplnění. Nebo štěstí. Moje plnost, štěstí a radost pramení zevnitř, bez ohledu na to, jakej film se mi zrovna promítá před očima.

Dnes věřím tomu, že to jak jsme skuteční a autentičtí před sebou i před světěm, to nám přináší do života skutečné šťastné peníze, autentickou práci s vizí a autentické a pravdivé vztahy bez vyumělkovanosti, přetvářek a hloupých her.

I to chceme prostřednictvím Cesty pravého muže zprostředkovat.

Prosekali jsme Cestu skrz prales iluzí

Na svých výpravách jsem si ale taky uvědomil důležitou věc. Ano, ten “chrám” je sice ve mně, já od něj držím klíč, ALE... Pokud ho nechci hledat 20 let, je dobré použít zkratku. Ne, nemám na myslí žádný fígl, žádné čáry máry ani kouzelné tlačítko.

Tou zkratkou je mít mentora. Někoho, kdo už má ten kontakt sám se sebou. S vnitřní pravdou a moudrostí. Už z vlastní zkušenosti ví, “kam zavolat” a donutí tě vytáčet tak dlouho, dokud se prostě nedovoláš. To je síla a dar moudrého mentora. Já měl svého prvního mentora ve 28 letech. Nedokážu ani vyčíslit, kolik let bludného hledání jsem si díky němu a dalším ušetřil.

Když jsme dávali dohromady tým lektorů pro Cestu pravého muže, měli jsme hodně přísná kritéria na to, koho do projektu pozveme. Musí to být plně autentičtí, vědomí lídři s jasnou vizí a záměrem, s láskou a úctou k životu, specialisté ve svém oboru a také "to něco" musí umět předat dál.

A tak během několika měsíců vznikl náš lektorský tým, za který jsem nesmírně vděčný! Usedli jsme již mnohokrát v mužském kruhu a za každého můžu dát obě ruce i nohu do ohně.

Všichni tihle chlapi si prošli tím, co jsem i já sám zažíval. Něčím, co spojuje všechny velké lídry. Všichni museli zdolat svá vnitřní údolí, aby vystoupali na vysokou horu a uviděli svět z úplně jiného úhlu. Z vyšší perspektivy. S nadhledem. A také s pokorou, kterou získali v nížinách. Já tyhle chlapy miluju a hluboce respektuju.

Lektoři, průvodci a mentoři na Cestě pravého muže:

Zdeněk Weber (moje stokilová "maličkost")

Vyškolený mentor a průvodce, otec dvou dětí, kouč mužských skupin, zakladatel organizace Mužský kruh, vášnivý podporovatel a spolutvůrce smysluplných a láskou nabitých projektů, průvodce hledáním vize, neskonalý dobrodruh milující českou přírodu, vítr, oceán, severské kraje a himaláje, dlouhodobě praktikuje buddhismus. Od 19 let se věnuje malému a střednímu podnikání, které mu umožnilo plnit si své sny, studovat všechny hlavní náboženské a duchovní tradice na vlastní kůži, kdy během let 2002-2006 cestoval kolem světa a získával přímé zkušenosti. Zdenek je vyškolený mentor, trauma terapeut, rebalancer, konstelační facilitátor. Podporuje a organizuje projekty pro mladé lidi z dětských domovů na jejich cestě do života. Má tělem i srdcem široký záběr a stojí za projekty Mužský kruh, Vědomý lídr, Just Love, a Doprovod do práce.

Vždy jsem chtěl být svobodný, skutečně se vnitřně vysvobodit. Tato touha po vnitřní svobodě měla za následek to, že jsem začal velmi brzo podnikat a získal jsem finanční svobodu, která my ukázala, že vnější svoboda má své značné limity. Můžete objet svět, hodně toho zažít, hodně si toho koupit a všechno je to de facto marné. Moje vášeň pro hledání vnitřní svobody pokračuje dál a zcela naplňuje můj život i práci. Moje cesta skrze duchovní hledání, podnikání, cestování a lásku ke krásným ženám mě stále více vedla a vede do podstaty sebe samého, kde nalézám svobodu, uvolnění, relaxaci a lásku bez příčiny.

Základní kroky na cestě k tomu, jak se vnitřně stát svobodným, začíná našimi rodiči, naším otcem a matkou. V tématu vnitřní svobody a o rodičích budu právě já vaším průvodcem v Cestě pravého muže.

Václav Němeček

Lektor a průvodce mužských kruhů, výcviků a hledání vize, spolumajitel firmy osobního a charakterního rozvoje, věnuje se vlastnímu rozvoji od roku 2000 a intenzivně rozvíjí svůj potenciál. Miluje přírodu ve všech jejích podobách, věnuje se bojovému umění a taoistickým technikám transformace sexuální energie.

V životě vždy volím cestu větší svobody, lásky, síly a prostoru. V mnohých životních situacích objevuji, že láska je všude, ve všem a v neomezeném množství. Rozvíjím v sobě vědomí toho, že skutečným zdrojem štěstí, lásky, radosti a hojnosti jsem jenom já sám. K tomu vedu i ostatní, aby uznali, ctili a rozvíjeli svůj vlastní potenciál, který nosí uvnitř. Hodně se věnuji tělu, jeho kultivaci a rozvíjení vyšších stupňů uvědomování fyzického prožívání. To zahrnuje rozvíjení samotného potenciálu těla, mysli a duše. Na světě mě zajímají a podporuji ty principy, věci, postupy a přístupy, u kterých vidím jasné praktické přínosy a účinky.

Vladimír Sid Smutný

Kouč, mentor, terapeut, průvodce, podnikatel, autor projektu Vědomý Lídr. Jeho dlouhodbou vizí je pozvednout vědomí lídrů v byznysovém prostředí. Bývalý úspěšný obchodní ředitel Microsoftu. Má za sebou přes 1200 hodin koučování s klienty a stovky hodin terapií a workshopů. Miluje svojí rodinu, práci, italské Lago di Garda, svobodu a velké smysluplné vize.

Snažím se svojí prací přinášet svým klientům svobodu. Jsem stále spirituálně hledajicí, silně inspirovaný uměním starých havajských kahunů a ruskými autory. Věřím v sílu a velký potenciál českého i slovenského národa. Mám velkou vizi naše země pozvednout a proto pracuji s rozvojem vědomí v podnikatelském prostředí. Zemi řídí skrytě především ekonomičtí lídři a já bych si přál, aby byli moudří, etičtí a silní. Přál bych si, aby každý muž v téhle zemi prošel procesem hledání vize a iniciací v muže. Protože mám velkou vizi, budu vás provázet tématem Vize a Poslání.

Richard Vojík

Přináší zcela nový pohled na sexualitu a intimitu a také metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohl od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známý především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Je spolutvůrcem centra masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Společně s Denisou Palečkovou a Josephem Kramerem, PhD. přinesl z USA do ČR novou profesi Sexological Bodyworker, s mimořádnými účinky v somatickém vzdělání i léčení. V roce 2013 založili Evropskou akademii somatického vzdělání - EASE, s cílem nabídnout benefity práce s tělem široké veřejnosti včetně certifikací profesionálů.

Moje vize je spojená s mým duchovním a životním posláním. Udělat co nejvíce živých bytostí hluboce a neměně štastných. A protože jsem objevil, že vědomá přítomnost v těle vytváří spoustu radosti a spojíme-li to se sexuální silou, je štestí nekonečné. Pomáhám jednotlivcům i párům najít a zvědomit jejich sílu a najít víc porozumění a vášně v jejich životech. Skrze kurzy masáží, retreaty pro páry, kurzy pro profesionály, DVD a další aktivity. Budu vás proto provázet v tématu Láska, sex a partnerství.

Martin Švihla

Učitel bojového umění aikido, facilitátor kurzů osobního rozvoje i firemního vzdělávání, majitel jedné neobyčejné kavárny v Praze. Od roku 2008 vede mužské kruhy, pracuje i s mládeží a dětmi. Svým vlastním způsobem spojuje dva protiklady - vědecké analytické myšlení (doktorát z informatiky) a vnímavost pro tělo (aikido, japonská masáž shiatsu...). Žije v Praze spolu se svojí ženou Vandou a dcerou Barborkou.

Mým osobním zájmem je odhalování a rozvoj lidského potenciálu - ve mně samém i v druhých lidech. Ve své práci pomáhám lidem vracet se k jejich přirozenosti a do rovnováhy těla a mysli. Celá naše společnost je zaměřena na intelekt a mě baví zkoumat hlubokou inteligenci těla a integrovat ji do každodenního (pracovního i osobního) života. Moje role v tomto projektu se týká těla a mužské síly - dvou věcí, které spolu velmi souvisí. Můj příspěvek nebude pouze o poučkách, ale také o přímém zážitku sebe sama."

Jan Polák

Svetobežník, renesančný podnikateľ a priekopník Dynamiky bohatstva a zmysluplného podnikania vo svete a u nás. Je dlhoročný poradca, mentor, školiteľ a kouč podnikateľov a manažérov s medzinárodnými skúsenosťami z Veľkej Británie, USA, Austrálie, Južnej Afriky, Indie a Hong Kongu. Orientuje sa na podporu rozvoja a využívania prirodzeného talentu a skrytého potenciálu spolupráce jednotlivcov a tímov v menších i väčších organizáciách. Podnikanie vidí ako cestu prínosu druhým a efektívnu formu kolektívneho konania dobra. Má rád hory, humor a hokej v NHL. Žije s manželkou Beou Benkovou vo Veľkej Británii, a často a rád cestuje so svojou prácou, ktorá mu je koníčkom a poslaním.

Je načase, aby sme začali vnímať podnikanie a našu rolu v ňom z novej perspektívy. Podnikanie a práca predsa nemusia byť len nástroje na to, aby sme prežili alebo, aby sme si zarobili na dom, auto, alebo dovolenku. Čo keby sme začali vidieť podnikanie ako príležitosť robiť niečo naplňujúce a prínosné? Z mojej skúsenosti u nás aj v zahraničí vidím, že podnikanie a práca môžu byť dobrým živobytím ako aj naplnením nášho prirodzeného talentu a vyjadrením toho, čo nás inšpiruje a na čom nám naozaj úprimne záleží. A to je príležitosť, o ktorú sa rád podelím aj s vami v téme talent a podnikanie.

David Kirš

Podnikatel, vizionář, investor. Je velkým propagátorem online a info-marketingu v celé jeho skupině Firmy 2.0. Více než 3.500 podnikatelů prošlo jeho online vzdělávacími programy, jak využít internet v byznyse. Drží nejspíš několik rekordů v prodeji vzdělávání online, např. 2.9mil. Kč za 24h v programu EmailAcademy. Miluje vaření a cestování. Se svou rodinou žije v Brně, má ženu a 7 letou Klárku.

Vždy jsem chtěl být bohatý. Dnes mám pocit, že jsem, ale v mnohém dost jinak, než jsem plánoval. Finance jsou jedna strana, prosperita v životě druhá. Peníze bez prosperity mysli, ducha a těla nemají žádný smysl. Prosperita ducha bez hmotného zajištění je dost často spíše faleš. Mám rád rovnováhu. Moje cesta skrz podnikání a miliony mě dovedla až k osobnímu rozvoji. Dnes mám pocit, že to pravé Miliónové impérium nosíme každý v sobě. Jakmile ho tam objevíme, tak zakrátko zjistíme, že milión máme i v bance. Že se nám “najednou” začne dařit. A o zkušenosti z mé cesty budování bohatství, uvnitř i venku, přispívám právě pro téma peníze a prosperita v tomto programu

chci-jit-svami

Kudy vlastně půjdu? Kdo půjde se mnou?
Jakou výbavu dostanu na Cestu?

Celý program je takové skvělé labužnické menu. Sedm pečlivě vybraných chodů. Inspirujících zážitků, které tě provedou přes sedm témat mužské síly.

U každého chodu vás tě čeká na talíři několik pokrmů. Video č. 1. Tímto videm bude vždy příběh. Autentické sdílení lektora a jeho osobní cesty. Už zde odhalíme mnohé pravdy a tajemství. Dost možná se ti propojí s vlastním životem a zažiješ mnoho "aha momentů". Celé generace se učí skrz osobní příběhy a tak i na Cestě pravého muže volíme tento start každého tématu. Příběh.

Pokračujeme pak Videem č.2. Tím bude inspirující tréninkové video lektora na dané téma. Inspirace, informace, motivace. Projít si skrz téma, zažít si ho a pojmenovat. Najít analogii se svém životem. S vlastními zkouškami.

Na závěr každého tématu se mentoři sešli a vytvořili  90 minutový webinář, který obsahuje reflexi daného tématu spojenou s aktuální výzvou na daný týden. Jen skrz akci se život děje. A skrz akci a výzvu pro dané téma se v tomto programu učíš. Prožíváš téma na vlastní kůži. Lektor vždy na webináři popíše a vysvětlí výzvu pro daný týden. A dále půjde dále do hloubky ve svém tématu. Uslyšíš odpovědi na otázky těch, kteří tuto cestu prošlapali před tebou.

Každý z lektorů připravil pro své téma shrnující ebook, dokument uvádějící základní fakta a důležité body a principy. K ebooku a ostatním zdrojům se můžeš neustále vracet a připomínat si to nejdůležitější z daného týdne. Budou zde také uvedeny další zdroje, odkazy, doporučení a tipy pro další rozvoj v dané oblasti.

A jako bonus ti tohle všechno poskytneme i v audioformátu MP3, pro přehrávání v autě nebo když jsi na cestě.

TÉMATA, KTERÁ NÁS NA CESTĚ ČEKAJÍ:

1. Téma: OTEC A MATKA (Zdeněk Weber)

 • Jak být sám sebou a žít autentický život?
 • Jak rozvíjet lásku, sílu a moudrost?
 • Jak přestat přežívat, živořit a začít žít skutečný život.

2. Téma: DĚTSTVÍ A PUBERTA (Václav Němeček)

 • Jak zvýšit sebedůvěru?
 • Jak nakládat se strachem?
 • Jak přijmout sebe v každé fázi života.
 • Jak vstoupit na vlastní cestu.

3. Téma: VIZE A POSLÁNÍ (Vladimír Sid Smutný)

 • Jak být šťastný v životě, vztahu a práci?
 • Jak zlepšit vztah?
 • Jak najít cíl života.Jak být v souladu se svojí vizí.

4. Téma: ŽENY A SEXUALITA (Richard Vojík)

 • Jak udržet v partnerství i po letech vášen.Jak pracovat s ženskými emocemi.Jak protáhnout rozkoš při orgazmu.Jak porozumět ženskému jazyku.Jak být v souladu se svojí vizí a zároveň žít se ženou.Jak pracovat se zlostí pozitivně?
 • Jak na ženské tělo a její potěšení.

5. Téma: TĚLO A MUŽSKÁ SÍLA (Martin Švihla)

 • Jak být v mužské energii?Jak najít rovnováhu mezi myslí a tělem.
 • Kde najít sílu pro životní změny?
 • Jak být? Kdo jsem? Proč jsem tady?

6. Téma: TALENT A PODNIKÁNÍ (Jan Polák)

 • Jak vydělat tím, že dělám, co mě baví?Jak nastavit práci a podnikání, abych z ní měl radost i úspěch?S kým spolupracovat a jak budovat tým?Jak vystavět podnikání kolem svého talentu?

7. Téma: PENÍZE A PROSPERITA (David Kirš)

 • Jak změnit pocit chudoby na bohatství.
 • Jak funguje vydělávání peněz?
 • Jak přitáhnout do života hojnost?
 • Jak objevit sebe uvnitř a tím bohaství i venku?

JEŠTĚ RYCHLÁ REKAPITULACE:

 • Dnes se staneš členem, získáš své přístupové údaje a heslo. 
 • Každý týden získáš nové video pro dané téma a pár dní na to se dozvíš výzvu, úkol na daný týden.
 • Takto projdeš všech 7 témat a k nim 7 výzev.
 • Nebudeš na to sám. Budeš mít partu několika set chlapů v zádech, kteří prošli tuto cestu před tebou.

Investovali jsme obrovské množství energie, abychom odevzdali to nejlepší, co v nás je. Aby to mělo smysl, hlavu a patu. Aby ti to pomohlo na tvé Cestě. Točit tato témata a celkově Cestu pravého muže pro nás znamenalo totální nasazení, ale taky pořádnou srandu. Stovky a stovky hodin investovaných do projektu si prostě vynutily i pár veselých příhod z natáčení.

Cena programu je 3.990 Kč bez daně.
(dvě plné nádrže)

I přes rozpočet celovečerního filmu se nám podařilo udržet cenu členství co nejdostupnější. Jen abys měl představu, individuální hodina s jakýmkoliv z lektorů v průměru neklesne pod 5.000 Kč. Každý lektor přispěl tím nejlepším know-how a zkušenostmi pro dané téma. Svým příběhem, tréninkovým videem, webinářem a ebookem. Lektoři pak strávili mnoho desítek hodin společnou i individuální přípravou, aby pro své téma předali co nejvyšší hodnotu. Takže ano, na cenu programu jsme opravdu pyšní.

Pokud byste absolvovali individuální trénink s lektory, přišel by na více než 50.000 Kč. I to je zázrak online vzdělávání a nových médií. Za desetinu lze teď získat přístup do programu, který by za běžných podmínek stál desítky tisíc.

Jasně, pořád je to pět tisíc a určitě se najde někdo, kdo by to chtěl zadarmo. Toho ale v programu zcela narovinu nechceme, protože není připraven dát jasný závazek a investovat počáteční energii. Program by mu byl k ničemu.

Tento program je právě o tom. Udělat závazek sám k sobě, vydat se do hlubin vlastní duše a objevit svou skutečnou podstatu. Svou dokonalost, byť nám naše hlava nalhává, že nejsme dost dobří. Odhalit svou jedinečnost. Svou pravdivost a autenticitu. Jakmile spatříme sami sebe v zrcadle takové, jací opravdu jsme, bez hodnocení, posuzování a s naprostým přijetím, teprve pak odhodíme ten nejtěžší batoh, který teď vláčíme.

Co se může v životě chlapa stát, pokud poctivě projde Cestu pravého muže? Vydělá milion? Najde si holku? Vzpomene si na své dětství? Získá sebe-vědomí? Začne podnikat? Vyrovná vztah s rodiči? Objeví mužskou sílu? Najde vizi? Ukáže se mu jeho talent? Vše z toho, nebo vůbec nic. Nevíme, kde se právě teď nacházíš, co zrovna hledáš a co nyní potřebuješ. Ale jedno víme jistě. Ať je to, co právě teď potřebuješ, cokoliv, přesně to ti bude tento program zrcadlit. Témata jsme volili právě tak, aby narazila na místa, kde si teď blokuješ svůj proud, svou energii, svou sílu.

Jedno téma tě pohltí, jiné tě naštve. A o tom to je. Rosteme skrz zkoušky a výzvy. Možná téma otec bude pro tebe zásadní a stane se něco, co nastartuje tvé podnikání. A možná u peněz si vzpomeneš na něco, co jsi dávno zapomněl a do života se ti opět vrátí prosperita. Každý čekáme někdy jen na jednu zprávu a jakmile ji dostaneme, posuneme se dál. A tak to může být i v tomto programu.

chci-se-ucastnit-vycviku

Garance spokojenosti a vrácení peněz.
Tady chlapské slovo platí.

Existuje jen jeden způsob, jak člověk, obzlášť muž, zjistí zda něco pro něj je nebo ne. Zkusit to. Nemáme žádné tvrdé páky na to, jak ti ukázat, že investice do Cesty pravého muže je to nejlepší, co teď můžeš pro sebe udělat. Naší pákou je jen jedna věc. Vrátit ti peníze. Zrušit a vymazat jakékoliv riziko, které tě může napadnout, a které je spojené se strachem, že uděláš chybu. I my děláme chyby. I ty jsou součástí cesty. V životě má každá chyba svůj důvod. Učíme se z ní. Pokud zjistíš, že vstup do programu byla chyba, pak nechceme, abys platil. Takové peníze pro nás nemají hodnotu a pošleme ti je zpět. Proto je tu pro tebe garance spokojenosti a vrácení peněz.

Chápeme, že pro spoustu chlapů bude toto těžké rozhodnutí. Sami to moc dobře známe. Nám sice nikdo záruky nedával, ale o to to budeš mít ty jednodušší. Rozhodli jsme se, že ti dáme testovací jízdu. Můžeš se s námi svézt dvě zastávky (projít první dvě témata výcviku) a když v tom pro sebe neucítíš opravdovou hodnotu, můžeš z vlaku vystoupit. Máš 14 dní na to vzít své slovo zpět. Když se tak rozhodneš, budeme to bez otázek respektovat a vrátíme ti peníze. Takže v nejhorším dvě zastávky zdarma, to jde ne?

K tomu dostaneš na Cestu ještě:

60 dní plné podpory

od všech lektorů pro tvé osobní dotazy!

Bonusová videa

se známými osobnostmi, tématické rozhovory se zajímavými chlapy

Jeden dárek

v členské sekci najdeš překvapení, video, o které zatím nebyla řeč.

 

jdu-do-toho

Chceš na své Cestě ještě větší podporu?
Chceš se dostat k jádru ještě rychleji?

Pak pro Tebe máme dvě další výhody pro členy, dva plnohodnotné podpůrné programy

1) Cesta pravého muže CLUB

 • Všichni chlapi tady v projektu od začátku tušili, že 7 týdny to nejspíš neskončí. A je to pravda. Cesta pokračuje i dál. Založili jsme totiž klub. A tak tě teď zveme, abys pokračoval Cestou celý příští rok a stal se také členem Klubu Cesty pravého muže.
 • Po celý rok 2014 dostaneš jako člen klubu každý měsíc nové video a budeš se moci připojit na webinář. A podstatné je, že v ceně za roční členství pro rok 2014 je i 2-denní mužský seminář, na který můžeš přijít kdykoliv během roku.
 • V Klubu se budeme ještě více setkávat fyzicky v mužských kruzích. A také každý měsíc rozebereme a půjdeme do hloubky dalších mužských témat.
 • Témata, na které se klub zaměří jsou: Otcovství, Peníze, Sexualita, Leadership, Duchovní život, Vědomé podnikání, Kdo jsem já, Ženy a svět žen, Mužská síla
 • Jako člen programu Cesta pravého muže máš možnost se stát členem v první vlně. A za polovinu ročního poplatku běžného členství pro všechny ostatní. To je malé poděkování za důvěru a tvůj vstup do programu.
 • Pokud tě to zaujalo a chceš měsíční přísun inspirace z mužského světa a podporu mužské skupiny po celý rok 2014, zaškrtni na přihlášce (na další stránce) políčko KLUB, jako poděkování s 50% slevou pokud se vydáš na cestu.

2) Program Cesta spokojené ženy

 • Cesta životem s milovanou ženou po boku, to je teprve spouštěč obrovských změn v životě chlapa.
 • Tak jako program Cesta pravého muže je program ušitý na míru pro chlapy, program Cesta spokojené ženy je přímo sestavený pro ženy.
 • 8 esenciálních témat, které v ženách probouzejí jejich přirozenou lásku, okouzlující smyslnost a ženskost. Tématy v programu jsou například Sebeláska, Žena a emoce, Mentruace a měsíční cyklus, Ženské kruhy, Těhotenství a porod, Žena v byznyse.
 • Můžete růst společně, vzájemně se podporovat, plně pochopit své odlišné světy a ještě více se sblížit.
 • Tento program můžeš pro svoji ženu jako doplněk k Cestě pravého muže získat za poloviční cenu, než za jakou se prodává normálně.

“Nebyl bych se svou ženou, pokud bychom se nevydali na Cestu společně. Byla by s jiným mužem a pomáhala růst jemu. Poznat svět žen, a to co dává nám, mužům, byl u mě mega skok. To, že Alice sdílí moji cestu a já mohu sdílet tu její, je dar, který bych přál každému páru.”
- David Kirš

Časté dotazy:

Pokud jsi nikdy žádný online vzdělávací program neabsolvoval, možná máš spousty otázek. Možná jsi nic podobného nezažil ani offline, mimo internet, natož takto ve virtuálním světe na internetu. Chceme tě uklidnit a říct, že to chápeme. A jsme rozhodnuti trpělivě zodpovídat každou tvou otázku. Vidíme totiž, že toto je velká příležitost, nový trend, nová forma vzdělávání. Prostě možnost, jak se dostat za zlomek dříve možných cen k moudrosti a vzdělání, které bylo dříve jen pro pár vyvolených. Zní to odvážně, ale je to tak. Věříme, že za pár let bude tato forma vzdělání formou online programů a videí, online webinářů apod. naprosto samozřejmá. Rozhodli jsme se prošlápnout cestu. Zpět ale k častým dotazům.

ŘÍKÁTE, ŽE CHCETE POMOCT. PROČ TEDY NEDÁVÁTE PROGRAM ZADARMO?

Skvělá otázka. Právě proto, že chceme pomoct. Sami dobře víme, že bez závazku si věcí nevážíme a nepřikládáme jim důležitost. Když za něco musím dát pět tisíc, sakra si rozmyslím, jestli z toho vyždímu maximum, nebo nad tím mávnu rukou. Nehledě na to, že projekt spolkl stovky hodin několika desítek lidí a jejich energie se jim musí férově vrátit.

DAJÍ SE TYTO TÉMATA OPRAVDU POCTIVĚ ŘEŠIT PO INTERNETU?

Tento program plně nanahradí 3-denní živý workshop. Není to ani cílem a účelem. Cíl je postavit základ pro cestu a vydat se na ni. Pevné vědomí principů. A postavení pilířů, na kterých se dá stavět. A to tato forma, včetně cvičení a živých vysílání to umí skvěle. Transformace, ve chvíli kdy je pravý čas, nastane. Online nebo offline.

JE TENTO PROGRAM I PRO ŽENY? JAKÝ Z NĚJ MŮŽEME MÍT UŽITEK?

Dámy, ženy, slečny... odpověď je ano 🙂 Program je i pro vás. Abyste plně poznali svého muže. A on mohl plně poznat vás.

Pokud máš jiný dotaz, na který potřebuješ odpověď,
na konci této stránky je kontakt, kam se můžeš se vším obrátit.

Možná je to něco, na co jsi celý život tajně čekal

Co se může v životě muže stát, pokud se vydá na Cestu pravého muže? Potká se dříve nebo později s něčím, po čem celý život touží. Co mu zdánlivě utíká. Co nepřichází. Co si slibuje možná mnoho let, ale zatím na to přece nebyl čas. Vydat se na cestu znamená začít žít. Svůj život. Podle sebe. V rovnováze se sebou a s druhými.

Takový muž začne brát věci takové, jaké jsou. Bez příběhů a domněnek. Bez složitých analýz. Je totiž rozdílný pocit životem plout nebo se pořád za životem drát do strmého kopce.

Je na čase přestat hledat. A najít. Tato cesta je o nacházení, ne o hledání.

Přicházíme proto teď s praporem přivést zpět pravého mužského ducha, který je v každém z nás. Otevíráme dveře.

Poukazujeme na vzory, které v dnešní společnosti už neslouží. Nice guye, hodné chlapečky, kteří sice ve všem vyhoví druhým a dělají vše pro to, aby je měli druzí rádi, ale po vlastní cestě nejdou. Lidově řečeno, nemají koule. Nemají se v sobě o co opřít, jsou neustále venku a postrádají vlastní vizi. A tím sobě i ostatním, nám všem, naopak škodí.

A je také konec doby arogantních chlápků, tvrdých borců, kteří vše umí a znají a nepotřebují druhé. Jdou přes mrtvoly, tváří se že mají zájem a přitom v hloubce je jim to úplně fuk. Mají strach. Sebe-vědomí tam venku je jen hra, uvnitř jsou to malí kluci, bojácní a brečící, prosící o pomoc a lásku.

Toto vše je hra naší mysli. Našich příběhů. Naučených postupů z mládí, představ, domněnek a zkušeností. Za tím vším je něco jiného. Pravda. My sami. Rovnováha srdce, mysli i těla. To, kdo jsme opravdu. A tuhle pravdu dnešní svět potřebuje.

Je čas voleb. Politici bojují o naší pozornost a ze všech stran na nás prskají prázdná slova. Žádná autenticita, žádná láska, nic takovýho z nich nejde. Proto mám pro Tebe výzvu. Nechej letos politiku politikou a zvol sám sebe! Nikdo jiný ve tvém životě pořádek neudělá.

Pořiď si průvodce na svou Cestu
Naše výprava začíná už za:

Vstup na Cestu pravého muže je otevřen ještě: