Kvalitnější sex pro Vás a Vaše partnerky

Ahoj Chlapy,
V této sekci by se měly objevovat naše články, ale já nejsem nijak psavý, přesto mám pro vás něco, co byste určitě využili a hlavně vaše partnerky.

Je to napsané ženským jazykem mojí kamarádkou Denisou Palečkovou, se kterou vedu už 10 let kurzy o sexu, partnerství a smyslných masážích.

První dva jsou speciálně hlavně pro ženy, které mají problém se sexem po porodu a nebo mají pocit, že jejich citlivost v intimní oblasti je nedostatečná, a že si milování-sex neužívají. A ten poslední je o zajímavé verzi sexu, kterou učím a retreatech pro páry. Více o párové tématice najdete na http://www.kurzypropary.cz

Jizvy a sex po porodu

Porod může být pro mnohé maminky krásným zážitkem, který však na těle ženy může zanechat i bolestivé vzpomínky. Poměrně často dochází k jemnějšímu či výraznějšímu popraskání vaginálních stěn, natržení či přímo nastřižení vaginy. Poraněná místa jsou často týdny a mnohdy i měsíce po porodu bolavá, a i po zahojení zůstává zjizvená tkáň někdy bolestivá nebo necitlivá.

Celý článek si přečtěte zde >>

Vaginal mapping: znovuzrození vaší intimity

Takzvané vaginální mapování představuje účinnou techniku pro zvýšení citlivosti a rozpouštění traumat a zranění. Metoda vědomé láskyplné intimní masáže tak umožňuje prožívat více potěšení a vede ke šťastnějšímu a naplněnému životu.

Celý článek si přečtěte zde >>

kurzy-pro-pary

Milování, aneb Jak dělat lásku

Na filmových plátnech a fotografiích v médiích je sex často spojován s horkostí, žhavostí a mládím. Díky narůstajícím informacím o tom, jak dosahovat silnějších a vícenásobných orgasmů na jednu stranu přibývá těch, kteří zažívají v těle a životě více potěšení. Na druhou stranu ale přibývá i těch, kteří se utvrzují v domnění, že celý svět žije naplněným sexuálním životem, jen oni ne.

Celý článek si přečtěte zde >>

Přeju spoustu AHA momentů

s pozdavem Richard Vojík

Richard Vojík

Poradce a učitel v oblasti sexuality a partnerství, 10 let vede kurzy osobního rozvoje, tantra masáží a sexological bodyworku.

3 inspirační videa pro chlapy,
kteří se chtějí vydat na cestu

Vlož svůj email a vykroč na Cestu pravého muže

Komentáře
  1. míra napsal:

    vole když tento článek začneš slovem chlapi s měkkým i tak to už nemá cenu číst dál.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *