Klub Cesty pravého muže

Pozvánka: pro ty, kdo chtějí žít smysluplně, být si vědomi sami sebe a dělat věci jinak, než doposud…

Jak za 12 měsíců ve společnosti vědomých můžů, objevovat sebe, svůj smysl a naplnit život radostí a touhou tvořit.

TÉMA ROKU 2015:
Uzdravování mužské a ženské síly a
jejich kvalit v nás

486 chlapů podniklo pro sebe VELKOU CESTU a podle toho co slyším, se jim mnohem lépe dýchá a žije, život začíná dávat hlubší smysl a zjišťujete, že s podporou se dají dělat divy. Možná jsi se v říjnu nepřidal. No a co. Nevadí, vše má svůj čas. Teď je tady něco jiného, KLUB Cesty pravého muže.

Někdy je dobré před VELKOU CESTOU trénovat. Posilovat, tříbit mysl, učit se. A teprve pak vyrazit.

A proto je tady pozvánka pro tebe do CPM KLUBU. Život totiž chystá různé nástrahy, aby otestoval, jestli jsi opravdu našel sám sebe, jak moc jsi oddaný svému rozhodnutí žít smysluplně a dělat věci jinak, než doposud. Nachystá ti různé léčky, abys znovu a znovu zoceloval nově nabyté vědomí. A to může být těžké ustát, pokud se odpojíš od smečky a staneš se osamělým vlkem.

Jsem si plně vědom příležitostí, které život chystá

cesta5Víc jak 10 let vedu mužské kruhy a 7 let provázím chlapy ročním mužským výcvikem. Součástí těchto výcviků je např. i devítidenní Vision Quest, hledání vize. To je vždy velmi dobrodružná výprava do nejskrytějších hlubin sebe sama.

Za ty dlouhé roky zatím VŠICHNI do jednoho odešli z výcviku jiní. S vizí, která je zalila obrovskou živostí, radostí a chutí žít a naplňovat celý svět.“ 

 

Je pro mě pořád VÝZVA přenášet osobní kontakt s pár desítkami účastníků mužských kruhů k několika stovkám chlapů, jako jsi TY, a dále pokračovat online celý rok. Loni jsem tu výzvu přijal a letos POKRAČUJEME DÁL DRUHÝM ROKEM.

Klub Cesty pravého muže je celoroční formát pravidelných 10 webinářů (+2 bonusové) a úkolů s tématy souvisejícími. Celý příští rok zasvětíme převážně, rozvoji a uzdravování mužské a ženské síly a jejich kvalit. Rozvoj a uzdravování archetypálních kvalit má jedinečnou schopnost náš život naplnit a probarvit a hluboce uspokojit, také archetypální pohled a vnímání nabízí uvolněný celistvý život.

Naše společná cesta teď může začít ve formě ročního členství v Klubu Cesty pravého muže a ty díky tomu ZÍSKÁŠ:

  • Měsíční vzájemnou podporu v tom, že udržíš pozornost na věci, na kterých opravdu záleží
  • Každý měsíc objevíš základní archetyp mužského a ženského světa a jejich propojení.
  • Prostřednictvím živých webinářů dostaneš porci motivace a inspirace, která tě nakopne k tomu, že půjdeš do akce.
  • Spolupráci s ostatními členy klubu a lektory a možnost klást osobnější dotazy na konkrétní témata tvého života
  • Možnost zvýhodněného osobní koučování a mentorování od jednotlivých lektorů Klubu Cesty pravého muže
  • Propojení a podpora členů klubu pro tvorbu lokálních skupin, kde najdeš mnoho inspirujících přátelství a bratrství

Klub Cesty pravého muže pro tebe bude po celý rok 2015 podpůrným motorem, díky kterému se budeš cítit jako vítěz tvého vlastního života, ať už budeš procházet po své cestě přes vrcholy nebo údolí.

Doleť s podporou ostatních na svých cestách životem o 71% dál, než kdybys letěl sám. Proč 71%?

Až na podzim zase uvidíš divoké husy táhnout ve V-formaci na jih, možná budeš uvažovat nad tím, co věda objevila o tom, proč tímto způsobem létají.

Když jeden pták zamává křídly, vytvoří stoupavý proud vzduchu pro jiného ptáka, který letí za ním. Díky V-formaci hejno doletí nejméně o 71% dál než by bylo možné, kdyby každý pták letěl sám.

Když husa vypadne z formace a pokouší se letět sama, najednou cítí tah opačným směrem a odpor. Proto se husa do formace rychle vrátí, aby mohla využít sílu stoupajícího proudu od křídel té před sebou. Pokud se vedoucí husa unaví, otočí se zpět a jiná husa zaujme její místo vepředu. Husy vzadu troubí a povzbuzují ty vepředu, aby udržovaly svou rychlost.

Konečně – a toto je důležité – když husa onemocní nebo ji zraní kulka ze zbraně, dvě jiné opustí formaci spolu s ní a následují ji k zemi. Pomohou jí při přistání, ochraňují ji a zůstanou s ní do té doby, dokud není schopná pokračovat v cestě nebo dokud nezemře. Jenom tehdy vzlétnou samy nebo s jiným hejnem, aby dohonily svou původní skupinu.
Věřím, že v lidském společenství fungují stejné principy. A tak máš teď skvělou příležitost doletět o pomyslných 71% dál s ostatními chlapy, než když se rozhodneš pokračovat sám.

Ať už budeš ve vedení, nebo se na chvíli unavíš a budeš potřebovat podporu, my lektoři i ostatní chlapi z klubu, tady budeme vedle tebe pro oslavu i povzbuzení.

Co v Klubu CPM dostaneš,
kolik to bude stát a jak to bude po celý rok probíhat?

Během roku 2015 zorganizujeme a zrealizujeme 10+2 tématicky zaměřených webinářů, ke kterým navíc dostaneš možnost stáhnout záznam webináře do MP3, aby ti chvíle na cestách smysluplně utíkaly.

Leden a Únor:

Leden: Vědomý lídr - jak vést a pečovat o sebe, své blízké a své podnikání a společnost tak, aby prosperovala na 7 úrovních života.

Únor: Láska a vztahy - jak milovat v lásce, síle zranitelnosti a humoru

Březen až Červenec:
Mužské archetypy - 4 měsíční série

4 webináře - jak integrovat a spojit v harmonickou spoluráci 4 mužské arychetypy a díky tomu žít plnější a šťastnější život. Mužský život je bohatý pokud má k dispozici a vládne všemi čtyřmi archetypy, které se u něho proměnují v průběhu celého života. Jsou přítomny po celý život a mění se jejich dominance.

1. Bojovník - vymezování, prosazování, asertivita, agresivita, potenciál a rizika, jak kultivovat bojovníka + úkol
2. Milovník - radost, užívání si, oslava, milování - potenciál a rizika, jak kultivovat milovníka + úkol
3. Král - vedení, vládnutí, rozhodování, hodnoty - potenciál a rizika, jak probudit krále + úkol
4. Mystic - absolutno, filozofie, spiritualita, náboženství - potenciál a rizika mystika, jak kultivovat mystika + úkol

 

Září až Prosinec:
Ženské archetypy - 4 měsíční série

4 webináře - jak poznat a pochopit ženskou proměnlivost. Ženy to mají v životě v oblasti archetypálních sil více proměnlivé, v měsíčním cyklu ženy dochází každý týden k posílení jednoho archetypu. Jak z toho my muži můžeme čerpat? Jak mohou mužské a ženské archetypy spolupracovat?  Jak přijmout ženy v jejich proměnlivosti? Jak milovat ženy v jejich promělivosti? A jak přijmout ženskou povahu života v nás samých?

1. Panna - nezávislost, záměr, plánování, realizace, energie, svěžest

2. Milenka a matka - kontakt, péče, výchova, láska, tělesnost

3. Čarodějka, kouzelnice, tvořitelka - tvořivost, kreativita, bez konvencí, bez hranic, kritičnost, ukončování

4. Vědma, stařena, strážkyně smrti a znovuzrození - bytí, introspekce, samota, vize, hloubka, pouštění, smrt, znovuzrození

 

V průběhu celého roku budeš mít opět přístup do členské sekce, kde budeš moct klást osobní dotazy lektorům na konkrétní otázky tvého života. Navíc k tomu všemu mám ještě jedno živé překvapení, ale o tom napíšu dále…

Tvá cena je 2.990 Kč bez DPH s daní 3618 Kč., které investuješ do sebe, své vnitřní svobody a cesty do hlubin své vlastní podstaty. Teď můžeš k tomu získat 2 bonusy v hodnotě přes 5.000 Kč.

 

vstoupitdoklubu

 

Bonus 1:
2-denní seminář
Mužsko-Žensko-Dětské srdce 

srdce

Pro členy roku 2015 je nyní připraven dárek. 2-denní seminář. Na workshopu probudíme a oživíme své vnitřní síly a kvality, které vycházejí z naší trojedinné reality mužství, ženství a dětství. Všechny tyto oblasti disponují silnou krásnou energií, kterou většinou držíme v pozadí a využíváme jí pouze částečně. Tím přicházíme o velkou šířku radosti, spontánnosti a lásky, které se v esenci těchto tří oblastí života skrývají. Probudíme svou živost, hravost, láskyplnost, moudrost a užijeme si vzájemnou přítomnost v ojedinělé atmosféře kruhu mužsko-žensko-dětského srdce každého z nás.

Na workshop můžete vzít své naladěné partnerky a partnery, pokud budou chtít.

Termín 13. - 14. červen 2015
Účastníci si hradí ubytování a jídlo, kurzovné a program zahrnutý v klubu CPM.

Vedou: Zdenek Weber a Šárka Weberová a Václav Němeček a Jana a možná přijdou i Kiršovi -:).
Workshop se bude konat v Praze nebo její blízkosti.

Hodnota semináře je v penězích těžko vyčíslitelná, běžně je za 3.990 Kč. Jako člen ho máš v ceně. Zpětná vazba účastníků z loňska byla, že podobný seminář vrátil hodnotu do členství klubu 10x okamžitě 🙂 přejeme ti stejný zážitek.

 

BONUS 2:
ZÁZNAMY ROČNÍKU 2014, které teď získáš
v ceně členství pro tento rok. Vybíráme:

Úvod do archetypů

Zdenek Weber , hosté: Karel Kopecký – šamanský psycholog

Archetypy jsou univerzální síly které se manifestují v životech každého z nás bud ve své zdravé poloze nebo v poloze stínové pasivní nebo škodlivé a tak se tomu děje po dlouhé věky, mužské archetypy potřebují vždy iniciaci do své vyšší moudřejší zralosti, jinak zůstávájí zakleti v stínové nebo pasivní formě archetypů, to přináší do života zmar a ztrátu a beznaděj jak pro nás tak pro druhé. Uděláme společně meditaci na aktivaci zdravé formy archetypů a posdílím svůj pohled a zkušenosti s archetypy, budeme hovořit o symbolech archetypů v moderním světě a to jak se archetypy projevují v našich životech. Jak souvisí 4 archetypy s ročními obdobími a jak můžeme svou sílu podporovat v různých ročních obdobích.

Vědomý lídr svého života

Vladimír Sid Smutný, hosté: Václav Němeček

Velmi častý scénář, který můžeme u nás mužů pozorovat je zodpovědnost, rodina, děti, kariéra, přepracování, vztahové problémy, zdravotní problémy, rozvod, psychické problémy atd. Nikdo nás neučí jak pracovat s naší vizí, vztahy, pocity, silou, instinkty, energií a potřebami. Nikdo nás nevede skrze období kde jsme ztratili staré zdroje a hledáme nové, to je úkol vědomého lídra aby poznal své životní procesy a dokázal se jimi provést a provést jimi ostatní. Je to považováno málem za tabu a přitom je to pravděpodobně to nejdůležitější co potřebujeme. Jen emočně, vztahově a psychicky zdravý člověk, který dokáže být co nejvíce sám sebou a co nejlépe vyjadřovat svůj potenciál a dar, se může cítit naplněný a šťastný a užitečný pro své okolí.

Láska k ženám a umění vzájemného soužití

David Kirš, Alice Kirš, Zdenek Weber, Šárka Kotvalová,

Žít a kultivovat lásku mezi muži a ženami je největším uměním, které potřebujeme poznávat a učit se ho, pro moderního muže který nepřipraven tápe a hledá a dělá mnoho chyb je umění soužití jedním z nejvyšších cílů. Žena je moudrost a muž je aktivita. Staré vzory a způsoby soužití už pomalu odešli a nové ještě nejsou, cesta pravého muže nabízí právě novou alternativu, novou cestu.
Budeme mluvit o třech fázích vztahu o seznámení a zamilovanosti o vztahu a soužití o společné vizi a záměru.

Peníze a jak je přitahovat ku prospěchu všech

Zdeněk Weber, hosté: Vladimír Smutný, Václav Němeček, Bonus David Kirš

Peníze mají duši a s touto duší máme vztah at si toho jsme vědomi nebo ne, kvalita a obsah tohoto vztahu určuje to jak peníze přitahujeme a taky to jak sami vnímáme svou hodnotu v činnostech zaměřených na získání peněz. Vedení duše peněz vyžaduje malinko zkušeností, energie peněz může být velmi užitečná a smysluplně využitá pro dobro naše i ostatních a také velmi nebezpečná a život likvidující. Mnoho lidí vybudovali skvělé životy díky penězům pro sebe a pro druhé, vytvořili dobré spravedlivé společenství a taky mnoho lidí vytvořili penězi destrukci. Budeme hovořit o tom jak peníze a duši peněz vědomě vést směrem který je užitečný a prospěšný pro nás a pro naší vizi a pro dobro ostatních.

Aikido management

Martin Švihla

Aikido Management je vzdělávací program, který nabízí základní zručnosti potřebné pro konstruktivní řešení každodenních konfliktů ve firemní i osobní praxi.Systém rozvíjí osobnostní kvality (rovnováha, záměr, vnímavost…), různé strategie řešení konfliktů a komunikační a obchodní dovednosti. Více nám o tomto systému poví Martin Švihla.

 

 

vstoupitdoklubu

 

Každo-měsíční cesta začíná

Mužský život, aby byl naplněný, potřebuje dýchat vizí, akcí, láskou a silou pro dobro ostatních. A toto je součástí mé vize! Přidej se.

Buď součástí, vstup do Klubu Cesty pravého muže TEĎ!

Ne zítra, nebo za pár dní. Klikni na tlačítko níže a vyplň svou přihlášku do Klubu Cesty pravého muže TEĎ.

Za pár dní totiž možná zapomeneš, že tady tato příležitost leží a tebe semelou denní starosti. Mezitím se brány uzavřou. A ty budeš sám. Život je cesta nahoru a dolů. A vždy bude. Záleží jen, jak v tom všem umíš ty relaxovat a opravdu si užívat to vše, co život přináší...

Těším se na tebe v klubu CPM! Vyplň přihlášku zde.

Zdeněk Weber s týmem CPM

PS:

Klub Cesty pravého muže je skvělým a hodnotným průvodcem v průběhu celého roku. V klubu jehož první kolo proběhlo minulý rok, probíhají každý měsíc tématické webináře na vámi žádaná témata, zveme také hosty a tento rok plánujeme klub rozšířit o společné setkání klubu CPM spojené s přednáškami a workshopem.

Dále dostanete doporučení na filmy které podporují mužská témata a mužskou evoluci. Doporučení na knihy a celkově klub funguje jalo dobrý udržovák pozornosti a důležitosti evoluce svého mužství a jeho témat. V klubu také podporujeme vzájemný networking účastníků a lokální regionální mužské kruhy, akce pro rodiny s dětmi.  

Klub má svou vlastní členskou sekci kde jsou všechny videa a webináře a akce vypsány, takže si s obsahem podle své nálady a možnostem můžete pracovat, jak chcete. Také v klubu najdete webináře z klubu CPM 2014. Přidej se letos i ty.