Kdo v sobě poznal mužské a zachovává to ženské…

Kdo v sobě poznal mužské a zachovává to ženské, ten se stane údolím světa.

Pokud se potýkáte s nedostatkem síly a energie, život  vám v některých oblastech stojí na místě. Vězte, že harmonie nebo disharmonie vzájemných vztahů mužského a ženského principu ve vás samotných hraje svou významnou roli.

V tomto webináři jsme představili koncept, se kterým již 10 let pracujeme. 10 let ho úspěšně používáme v uzdravování mužského – ženského – dětského principu. Jak dobrý život můžeme žít, když tyto 3 síly najdou láskyplnou spolupráci, milující sounáležitost, kontakt uvnitř nás, v nás a poté, jako v zrcadle  venku, v našem exteriéru.

klubCPMseminar

V tématu mužského – ženského – dětského platí, více než kdy jindy, že jak se děje uvnitř, tak se děje venku. Kdo se vydal na cestu ví, že ladit tuto trojici je celoživotní tunning, ale stojí to za to.

Ve webináři hovoříme o instinktivní fyziologické, materiální, emocionální, vztahové, energetické, mentální, duchovní a vědomé rovině harmonizace těchto 3 fundamentálních sil. Tyto 3 síly, to jsou naše základy, naše DNA, naše pozemská realita.

Mužská síla, Ženská síla, Dětská síla – tři energie, které jsou DNA našeho života. Tyto 3 síly a jejich tendence se vzájemě doplňují a jsou hnacími motory.

Ve webináři  ujasnujeme, k čemu všemu vám může být užitečný československý mužský výcvik.

kruh-muzu-s

Webinář můžete zhlédnout zde.

Zdeněk Weber

Mentor, lektor a podnikatel, zakladatel mužských kruhů, 10 let vede mužské výcviky a 9-denní hledání vize (vision quest). www.muzskyvycvik.cz

3 inspirační videa pro chlapy,
kteří se chtějí vydat na cestu

Vlož svůj email a vykroč na Cestu pravého muže

Komentáře
  1. Rudolf Kotrčka napsal:

    Dobry vecer

    Na stranke http://cestapravehomuze.cz/kdo-v-sobe-poznal-muzske/ v poslednej vete vam chyba ň v slove ujasnujeme.

    S pozdravom Kotrcka

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.