Do tohoto unikátního projektu, Cesty pravého muže, se zapojují vědomí muži, kteří se chtějí vydat na cestu poznání a zjistit, kdo skutečně jsou a jaký mají potenciál. Nasaj tyto videa. A pak se zeptej svého srdce, zda přišel čas vydat se na cestu i pro tebe.

Peníze a TY

David Kirš

V tomto videu se David Kirš dělí o dva principy, které pro vás můžou být revolučním pohledem na sebe sama a svět peněz.

Poslání a TY

Vladimír Sid Smutný

Jen málo lektorů u nás prošlo tak rozmanitým příběhem jako Vladimír Sid Smutný. V tomto téměř 30 minutovém videu se Sid dělí o své zkušenosti z cesty osobním rozvojem, které už ne jednoho klienta vyléčily z nevylečitelných nemocí nebo depresí.

Vášeň, stín, sex a TY

Richard Vojík

16 minut, které konečně zasvítí na tvé temné stránky a změní je v tvůj zdroj síly pro vášnivý a plný život. Richard, jako vždy svým nekonvenčním způsobem, odhaluje jednu pravdu na druhou a střílí svými slovy na cíl.

Sebe-vědomí, meditace a TY

Zdeněk Weber

Netřeba zdůrazňovat, že i toto video Zdenka Webera nenechá mužského diváka v žádném případě jen na povrchu. Jde k jádru a do hloubky života každého muže. Seká a drtí nepotřebné a ponechává podstatu samu. Toto video musíš vidět.

Životní cesta a TY

Václav Němeček

Václav v tomto video ukazuje na oblasti, které vedou k podstatě mužské životní cesty. Jen málo lidí umí tak citlivě sdílet a ukazovat moudrost života, jako Václav v tomto obohacujícím videu.

Realita a TY

Martin Švihla

V tomto videu se Martin Švihla dělí o to, jak najít rovnováhu mezi tím, co si myslíme, co cítíme a co děláme, proč si něco myslíme o realitě, ale ta je ve skutečnosti úplně jiná a také skrz co se mění muži a jaké kroky vedou k opravdové změně.

Talent a TY

Jan Polák

Načerpej od Jana v tomto videu inspiraci pro svou přirozenou cestu životem, která posiluje tvůj talent. Koučoval mnoho světových lídrů. Je čas jeho know-how uplatnit i v Čechách.