7 mentorů projektu Cesta pravého muže vás zve na vysílání:

CPM Summit:

Ženy o mužských mýtech ve vztazích 

ZÍSKAT BEZPLATNÝ PŘÍSTUP K WEBINÁŘI

hosté webináře: Alice Kirš, Lucie Kolaříková

moderuje Václav Němeček

Mentor Václav Němeček si pozval Alici Kirš a Lucii Kolaříkovou z projektu Ženy ženám. Poslechněte si nové pohledy na vzájemnou závislost partnerů, potřebu samoty, sebelásku ve vztahu, komunikaci a pochopení autentických potřeb svých i toho druhého či zrcadlení vzájemných zranění. Právě zrcadlení ve vztahu často bývá důvodem pro rozchod namísto soucitu a nevyhnutelnému opakování této zkušenosti s novou partnerkou.

Alice Kirš
Alice Kirš

Podporovatelka žen. Společně se zajímavými a inspirujícími ženami a muži vytvářím vzdělávací online programy a pořádám živé semináře, které naplňují sny mnoha žen o štěstí, sebe-vědomí a lásce. Jsem zakladatelkou a kreativní ředitelkou organizace Ženy ženám®, která je platformou pro spolu-práci a osobní rozvoj žen.

Lucie Kolaříková
Lucie Kolaříková

Jsem průvodkyně osobním rozvojem již od roku 2002. Zaměřuji se na témata pro kvalitnější život a vedu otevřené semináře pro veřejnost. Podílím se na projektu Ženy ženám. Snažím se své klienty inspirovat ke šťastnějšímu a svobodnějšímu životu. Provázím je na cestě, která je vede k tomu, aby se stali sami sebou, žili přirozeně podle svých potřeb a komunikovali přímo a pravdivě, bez her a obelhávání druhých i sebe sama. Odhazování masek, autenticita a vědomý postoj ke svému životu – to jsou má oblíbená témata.

Václav Němeček
Václav Němeček

Jsem svobodný muž na své cestě v realizaci své životní vize. Věnuji se meditační praxi, cvičení a kultivaci sexuální energie. Praktikuji očistné techniky půstu za účelem hluboké očisty a osobního růstu. Také se věnuji zdravému životnímu stylu a stravování. Mužské tématice se věnuji od roku 2011, kdy jsem byl prvním rokem asistentem výcviku Mužská síla. Stojím za projekty Mužský kruh v Praze a v Brně, které fungují již třetím rokem, a dále vedu večerní mužsko-ženské kruhy v Olomouci.

Pište nám své otázky a komentáře níže: