Co tě čeká uvnitř programu?

Jak přesně taková cesta znamená a co se vlastně stane, když se rozhodneš vyplnit přihlášku do letošního ročníku?

Vzdělávání po internetu je u nás pořád novinka, ale je to budoucnost. Většina vysokých škol teď už má nebo chystá kurzy i celé online semestry, které probíhají formou “dálkového online studia”. Podobně probíhá i vzdělávací kurz Cesta pravého muže. Část programu je online, část pak probíhá na živých setkáních po městech.

Co se stane po přihlášení

Dostaneš přístup do členské sekce, svůj login a heslo. S ním se přihlašuješ online přes webový prohlížeč ke vzdělávacím videím pro každý týden. Videa se uvolňují postupně, podle témat. Celkem 7 témat a 7 týdnů. Resp. osm, protože uprostřed výcviku je týden odpočinku. K videiím máš přístup už napořád. Tzn. můžeš se k nim vracet, přehrávat je znovu nebo je dokonce sdíet s kamarády nebo kolegy a dívat se společně.

Jak cesta a výcvik probíhá

Jako ve škole života. Dostaneme úvodní lekci, životní příběh každého mentora. Pak následuje tréninkové video k tématu. A nakonec akční výzva. Lekce v realitě. Úkol, vázva a cvičení pro každou lekci. Tou je zakončen každý modul společně s hodinovým online webinářem, kde můžeš klást otázky a kde jde mentor dále hloubš do problematiky daného týdne.

Postupně tak projdeš celkem 7 témat, konkrétně pak:

cpm-7-temat

Otázky na mentory

V průběhu osmi týdnů máš pak možnost se ptát v členské sekci a živě na webinářích na vše, s čím se potkáš ty osobně a s čím si nebudeš vědět rady. Témata jdou často do hloubky našich přesvědčení, našich názorů, zvyků a životního stylu. Náš systém i tělo se jim může bránit, protože každá změna nás posouvá lehce mimo naši komfortní zóny. Proto jsou mentoři k dispozici a ty máš možnost se poradit, sdílet nebo i vidět situace dalších mužů na cestě a jak to řeší oni.

Živá setkání

Nakonec se potkáme všichni živě v kruhu mužů. Pokud jsi to ještě nezažil, máš se co těšit. Pokud jsi někdy viděl indiány sedět u ohně nebo ti něco říká indiánská dýmka míru, podobné kvalita velké blízkosti a moudrosti je přítomna i v kruhu mužů. Je te velmi naplňujicí zážitek, vlastně velmi obyčejný svou formou, ale neobyčejný svou hloubkou.

Napište nám na info@cestapravehomuze.cz  pokud máte dotaz k programu nebo průběhu, rádi vám pomůžeme.

Detailní informace k programu a přihlášku do letošního ročníku najdete tady >>

Těším se uvnitř.
Za tým CPM
– David

David Kirš

Podnikatel, investor a autor myšlenky svobodné Firmy 2.0

3 inspirační videa pro chlapy,
kteří se chtějí vydat na cestu

Vlož svůj email a vykroč na Cestu pravého muže

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.