Cesta spokojené ženy
10-ti týdenní online program

Pokud jsi už unavená z toho, dívat se na sebe každé ráno do zrcadla s pocitem “to zas vypadám”, případně “to zas bude den”, nebo si vzdychat nad otázkou “kdy už konečně budu šťastná?” mohu tě uklidnit, nejsi sama.

Právě teď je všude kolem nás mnoho stovek tisíc žen, které žijí své životy, ale hluboko v srdci jim hlas šeptá něco jako “tohle přece ještě není ono, máš navíc”. Ale pak začnou křičet děti, muž něco potřebuje nebo si na něco vzpomněl šéf a hlas je na chvíli přehlušen.

Lze takhle žít celý život? Lze. Naše maminky, babičky a prababičky jsou toho důkazem. Jde to tedy jinak? Jde!

Jde to, pokud si budeme jako ženy klást ty správné otázky. Pokud si uvědomíme, že se nemusíme vyrovnat můžům, kteří to od nás navíc ani nechtějí. Když nám dojde, že zaběhané zvyky se dají změnit. Když pochopíme, že mít se ráda, je normální. Že menstruace nemusí bolet. Že sex si můžeme užít. Mít práci, která mě baví je přirozené.

Pak pochopíš, že jako ženy máme dary,
které mohou tuto společnost změnit….

A pak se staneme spokojenou a naplněnou ženou. Takovou, kterou muži vyhledávají. Takovou, jakou chceme být. Ženou, mámou, kterou děti milují. Ženou, která má své bohatství. Ženou, kterou má smysl být.

A proto se dnes dělím o to, co mě samotnou přivedlo na cestu spokojené a naplněné ženy. Nejsem na to sama. Je tu se mnou 8 expertek, úžasných žen. Zaměřily jsme se na 8 klíčových témat, které se pojí s ženstvím.

Odhalujeme dnes 8 velmi konkrétních oblastí,
které ti v praxi pomohou být opět sama sebou.

Právě tohle jsem si totiž nedávno uvědomila já sama. Odmala jsem byla spíš kluk. Kamarádila se s kluky, studovala stavařinu, pracovala v distribuční firmě plné mužů, obchodovala s muži. Můj život byl velmi ovlivněn mužskou energií, se kterou jsem sice uměla dobře hospodařit, byla jsem úspěšná a pohledem z mého okolí i spokojená, ale pocitově mi pořád něco chybělo.

Před několika lety přišlo probuzení skrze krizi v partnerském vztahu. Zjistila jsem, že od života mohu dostat mnohem víc, než mi umožňoval můj dosavadní lifestyle. Místo mužské energie a kvalit jako výkon, cíle a produktivita jsem začala objevovat ty ženské: intuici, ženské cykly a proměny ženského těla, emoce a otevřenost, kreativitu, podporu a péči. Začala jsem se cítit spokojeněji sama se sebou, cítit se lépe ve svém těle, více žensky, uvolněněji, začala jsem mnohem méně pracovat a přesto vytvářet mnohem větší věci, o kterých se mi dřív jen snilo např. vlastní podnikání, vlastní dům, spolupráce s rodinnými příslušníky, cestování po celém světě.

Můj vztah s mým mužem je absolutně úžasný a výjimečný, plný nekonečných otevřených a niterných rozhovorů (můj muž se vedle mě naučil se mluvit o svých pocitech!!), cítím se milovaná a ctěná jako žena. Můj muž v souladu s mou proměnou začal vydělávat mnohem víc peněz a tím nás zabezpečuje jako rodinu, začal tvořit úžasné projekty, které ho nesmírně baví a přitom tráví prací pár dní v týdnu. Svůj menstruační cyklus jsem začala brát jako dar, dokážu o něm přirozeně mluvit a využívat všechny úžasné možnosti, které mi nabízí.

Obrovsky se prohloubily vztahy s ženami v mé rodině, mou maminkou a sestrou i kamarádkami, nikdy by mě nenapadlo, že je tohle možné. Negativní a zlí lidé úplně zmizeli z mého života. A ten si moc užívám. Cítím se spokojená a naplněná víc než kdzkoliv předtím. Tohle všechno ze srdce přeji i tobě!!

Zkrať si cestu a získej moudrost, která vede k ženskému naplnění a spokojenosti. Proto vznikl program Cesta spokojené ženy. Tento online program odpovídá na otázky, na které se často bojíme zeptat. A také pokládá otázky, které si dnešní ženy už bohužel moc často nekladou. Nebo ani neví, že by si je měly klást. Jsou však klíčové ke spokojenému životu!

Existuje osm oblastí, které nám ženám mohou pomoci klást ty správné otázky: sebe-láska, práce s emocemi, menstruace, ženský time management, sexualita/intimita, ženské rituály/kruhy, těhotenství/porod a práce/kariéra.

Oslovila jsem přes 3.000 žen a požádala je o otázky,
na které by chtěly znát odpovědi.

Co by je zajímalo v těchto osmi oblastech? Z více než 200 odpovědí jsem vybrala ty nejčastější. A na ty jsem se ptala každé z osmi expertek. Nyní máš k dispozici odpovědi i ty. Bez toho, abys musela navštívit drahé semináře, číst desítky knih nebo absolvovat terapie. Můžeš!. Ale s informacemi, které získáš tady si vybereš další vzdělávání a cestu mnohem snadněji.

Program Cesta spokojené ženy je pro tebe. Pro moderní ženu.
Otevřenou novým věcem a změně.

Co přinese absolvování programu do tvého života?

 • Vyšší sebevědomí

  ženy, které programem prošly, a které si osvojily principy v 8 oblastech ženství se cítí odvážněji a sebevědoměji než kdykoliv předtím

 • Uvidíš vlastní cenu

  pochopíš vnitřní moudrost, objevíš sílu, kterou máš v sobě, aktivuješ zdroj

 • Smyslnost a radost

  projevovat opět tvoji ženskost je něco, co si jednoduše zasloužíš a co je přirozené

 • Objevíš potěšení

  být opět sama sebou, s chutí pustit se do realizace svých snů. Ať už je to cestování, práce, sex nebo sdílení v kruhu žen

 • Pomoc druhým

  pokud si osvojíš principy a najdeš odpovědi ty, je to ta nejlepší cesta, jak můžeš pomoci dalším ženám, kamarádkám, kolegyním, dcerám, maminkám

 • Milující partnerka

  jako opravdové ženy jsme přitažlivé jako magnet a můžeme tak snadno naučit i naše muže být opravdovými muži

 • Staneš se ženou, kterou okolí respektuje, přijímá ji a váží si jí.
 • Překonáš strach z budoucnosti, který teď možná zažíváš.
 • Odvážíš se postavit na vlastní nohy a přitom se plně otevřeš všemu, co přijde.
 • Objevíš bohatství, které v tobě leží a nabídneš ho druhým.
 • Ucítíš opět lásku všude kolem, k mužům, k sobě, k přírodě.
 • Zjistíš, že tvé tělo je chrám, dokonalé a krásné, takové jaké je.
 • Uvědomíš si, že vládneš jedinečnými dary a talenty, kterými můžeš naplnit své poslání.

8 expertek se zaměřilo
na 8 klíčových oblastí ženství. Jakých?

Sebe-láska

Cítíš se provinile, když se jednou za čas věnuješ jen sobě na úkor rodiny? Nemáš se ráda a nevíš, co s tím dělat? Připadáš si ošklivá, neschopná a bezcenná? Jak aktivovat sebe-lásku a přitom se nestát sobcem a egoistou? Tak na tyhle otázky se ženy v mém průzkumu ptaly nejčastěji a Lucka je v první části programu Ženy ženám zodpovídá jednu po druhé. Tato část je klíčem ke spokojenému životu a proto jí celý program startuje. Jak najít sebe-vědomí, obdiv vůči svému tělu a životu. První Lucinčina část je balzámem na často bolavou duši žen a je pro nás každou tolik podstatná. Celý program by mohl být jen o ní.

Emoce

Emoce a pocity někdy schováváš do skříně, aby na tebe pak v té nejhorší chvíli vyskočili jako strašlivý kostlivci. A proto se Jitka zaměřila na otázky mnoha žen. Jak zvládat své emoce? Jak je emoce naopak vyjádřit? Jak řešit hněv. Jak na emoce u druhých. Jak to co cítíme, vyjadřovat tak, aby nám to v životě sloužilo.

Menstruace

Menstruaci nechceme, bolí nás a obtěžuje. To si myslí 99% žen. Ale, co když je to jinak? Co když jen vůbec nevíme co menstruace je, jaký má význam v životě a co nám dává? Co když nás menstruace nemusí bolet? Co kdybych ti řekla, že za pár měsíců budeš mít svou PMSku ráda, protože v ní objevíš něco úžasného? Tak toto není fikce, ženy se mohou jako zázrakem proměnit, když dostanou správné informace. Dana ti vysvětlí co je cykličnost ženy, jak se žena během svého cyklu proměňuje, jaké dary jí to přináší a jak díky nim může naplnit nejen svůj život, ale také přispět své kariéře, svému muži a rodině.

Ženský time-management

Na Daninu část navazuje Šárka, která ještě více přiblíží, jak přirozeně pracuje tělo ženy a jak je od přírody nastaveno. Ukáže techniky, jak tuto znalost skloubit s tvým výkonem v práci, plánováním času, komunikace s muži a jak si věci zjednodušit. Šárka ukazuje, jak plnit roli výkonné manažerky, postarat se o rodinu v roli skvělé maminky a přitom být stále tou úžasnou milenkou svého může. Jednoduše díky informacím o přirozeném fungování našeho zázračného ženského těla.

Ženské kruhy a rituály

Jak nás ženy v dnešní době mohou posílit ženské kruhy a setkání? Proč jsme na ně zapomněli? Co si z nich může vzít dnešní moderní žena? Jaké druhy rituálů kruhu existují a k čemu vlastně slouží? Jak může síla ženského kruhu vyléčit mnohá zranění minulosti? Bára jde do hloubky tohoto tématu. Sama jsem prošla několika rituály a kruhy a ty mi změnily život. Daly mi sílu, vědomí a jistotu, jako ženě. Také prohloubily a upevnily mé rodinné vztahy, z kterých teď čerpám obrovskou podporu a lásku. Tato část a odpověďi na otázky vám otevřou tento nádherný svět hlubokého poznání a ženské moudrosti a jak z něj čerpat v dnešní hektické době.

Sexualita a intimita

Máme často pocit, že nás naši muži nemilují. Že jediné, co od nás chtějí, je sex. Jak je to doopravdy? Jak prohloubit hlubokou lásku ve vztahu právě skrz intimitu a sexualitu. Jak se zbavit studu a žárlivosti? Jak se otevřít a odevzdat muži a kultivovat vlastní potěšení. Jak si dopřát v sexu radost a vášeň a předcházet stereotypu, který se ve vztazích po čase objevuje. To jsou otázky, které jsem položila Denise v části Intimita a sexualita. Protože, jak Dana odkrývá ve svém bloku o menstruaci, tvůj muž má doma každý měsíc čtyři ženy. Čtyři různé ženy, které mu mohou poskytnou vše, co potřebuje, aby on mohl na oplátku tebe, svou ženu otevřít a dát ti skutečně naplňující lásku.

Těhotenství a porod

Ať už se na miminko teprve chystáš, nebo máš porod za sebou a teď bys ráda pomohla dceři nebo kamarádce, nebo si kladaš naopak otázku, proč dítě nechceš a zda budeš i tak naplněnou ženou či si chceš poléčit emoce usazené z bolestivého porodu, který jsi prožila? Pomůže ti sedmá část, porody a těhotenství s Lily. Co může porodem žena získat, jak to udělat, aby nebolel, v jaké poloze rodit, koho mít při sobě, co je to orgasmický porod a jak to udělat, aby i po narození dítěte zůstala mezi partnery vášeň. To je jen část otázek, na které najdeš odpověď v této části. Výsledkem může být přirozený porod, plný lásky, radosti a porozumnění bez strachu, bolesti a pocitů už abych to měla za sebou.

Žena v byznyse

Lze vydělávat peníze jen tím, co miluješ? Lze každý den chodit do práce s radostí a odcházet s naplněním. Tolik předsudků a společenských zvyků nás učí, že to není možné. Proto je poslední osmé téma o ženách v byznyse, práci a podnikání. Nic na světe tě nemůže zastavit v tom, co chceš dělat a nic ti nezabrání vydělávat tolik peněz kolik chceš jen tím, co opravdu miluješ. Že je to pravda a jak toho docílit ti ukáže v tomto tématu Bea. Jak se stát finančně nezávislou? Jak spojit kariéru a koníčky? Jak spolupracovat s muži? Jak být úspěšná a budovat kariéru a přitom mít podporu svého muže?

Jak program vlastně vypadá?

Celý program je zpracován jako video nahrávky. Přes 8 hodin obsahu a ty k němu dostaneš přístup skrze privátní členskou sekci na internetu. To ale není vše. Pokud sis přehrávala medailonky nebo sleduješ videa na youtube nebo facebooku, je to vlastně velmi podobné. Potřebujete jen počítač a připojení k internetu. Dostaneš od nás login a heslo, se kterým se pak přihlásíš do uzavřené sekce pro členky vzdělávacího programu. Tam najdeš všechna videa s rozhovory pro každé z 8 témat.

Pod video-nahrávkami navíc najdeš další bonusy, kde tě expertky provedou prohlubujícími cvičeními ke svým tématům, která můžeš jinak zažít na některých z jejich seminářů. Expertky s tebou budou pod video vstupy dál komunikovat, můžeš klást doplňující otázky a sdílet nové pocity, které možná přijdou, když na sobě začneš podle jejich tipů pracovat.

To, co si ve skutečnosti odneseš je mnohem víc. Vstup každé expertky má hodnotu několikahodinového semináře.

Proč je program Cesta spokojené ženy jedinečný?

Poprvé byla zpracována tato témata takto pohromadě, uceleně a otevřeně. Poprvé jsou k dispozici informace ve formě videí od žen, které si prošly svou cestou poznání a rozhodly se ji sdílet s ostastními. Poprvé je veřejnosti k dispozici obsah, který byl dříve dostupný jen na uzavřených seminářích a několika málo knihách. A přitom všem je k dispozici online na internetu a je možné ho sledovat z pohodlí domova třeba s dalšími kamarádkami a členy rodiny.

Skvělé bonusy navíc

Ale svět není jen o ženách a tak mám pro tebe ještě jedno překvapení. A tou je sekce muži ženám. Požádala jsem dva muže, aby připravili vstup Muži ženám:

Richarda Vojíka, aby připravil bonus o polaritách a rozdílech mezi muži a ženami a myslím, že jen tento bonus vám v mnohém otevře oči, jako se to stalo mě, když jsem slyšela Richarda poprvé. Dá ti naprosto nový pohled na vztah mezi mužem a ženou.

A druhým mužem ve vzdělávacím programu bude můj manžel, podnikatel, David Kirš, požádala jsem ho, aby s tebou sdílel své pocity a chápání toho, jak můž vnímá, když se jeho žena stává “opravdovou ženou” a co je pro něj “vědomé partnerství”, jehož vizi společně naplňujeme.

Získáš doživotní přístup do členské sekce programu Cesta spokojené ženy, kde můžeš s ostatními do konce života sledovat videa a sdílet své zážitky z nich, videa můžeš sledovat s manželem nebo kamarádkami a také nyní dostáváš bonusy Muži ženám.

Co říkají ženy, které už v programu jsou?

“Chci Vám napsat, že celý projekt zdaleka předčil má očekávání a má pro mě veliký význam. Jak v podnikání, tak v osobním životě. Najednou vidím, že mohu mít život v mnoha směrem mnohem bohatší a svobodnější.

Moc Vám za vše děkuji.”

Marta

“Lucie, chtěla bych Vám poděkovat za příjemné, laskavé a bezpečné provedení setkáním s vnitřním dítětem. Byl to pro mě naprosto nový a výživný zážitek. Potřebovala jsem čas, být se svým mazlivým dítětem delé. Výsledkem byl milující pocit k sobě sama a uvědomění, že jdu správnou cestou:).”

Vendula

 

“Přeji krásný den a s každým videem jsem neuvěřitelně vděčná že jsem se mohla do projektu zapojit…tato videa mě přimněly na spoutu věcí se podívat jinak a světe div se já se těším na svoje další těhotenství!! jak si ho budu užívat, poslouchat svoje tělo a komunikovat s miminkem… porod si pěkně naplánuju ne žádný ‘však ono to nějak bude’…..

moc Vám děkuji za otevření očí a přeju každě ženě co se chystá na mateřství krásné těhotenství a bezproblémový porod:-)”

Ivana

 

“Milá Deniso, před pár dna jsem zhlédla Tvé video, na které jsem byla upřímně zvědavá, protože jsem nevěděla, jakým způsobem se dá o sexualitě a intimitě otevřeně a inspirativně hovořit, a byla jsem a jsem nadšená!!! Sálá z Tebe úžasná harmonie, přirozenost- myslím, že to do sebe pěkně zapadá- protože harmonické a připrozené naše milování a intimita právě jsou!!! Moc děkuji za nádherné obrazové sdílení, měla jsem z něj velmi pěkný pocit )!!!”

Jana

 

“Milá Barborko, moc děkuji za Váš krásný vstup se spoustou inspirace. Občas jsem se neubránila slzám. Také já mám moc ráda “ženské kruhy”, které zažívám spontánně mezi více fajn ženami. Sdílení, empatie, upřímnost, péče, humor, radost, ochota pomáhat, společné vyladění se, porozumění, moudrost… Vždycky si říkám jak tuto energii miluji, jak jí potřebuji, jak je mi v ní dobře…

Moc moc děkuji .”

Irena

 

“Milá Barborko, moooc děkuji za nejbáječnější video. Shlédla jsem ho běhěm Štedrého večera, jelikož Vánoce trávíme dosti po svém a moc jsem si to užila! Moc Vám děkuji, že jste součástí tohoto projektu! Už Vaše úvodní video pro mě bylo magické a toto téma se pro mne stalo nejzajímavější na celém projektu.. Jak se témata začala spouštět, přišla jsem na to, že všechny jsou pro mě důležité, ale tohle je obzvlášť magické . Moc a moc veliké díky!”

Nela

 

“Dobrý večer Šárko, vďaka za video, myslím že toto je tak trochu “hot-spot” summitu, najzabudnutejšia a naj(znovu)objavnejšia téma….fascinujúca ”

Anonym

 

“Krásný den přeji, tento projekt mi hodně otevřel oči a uvědomila jsem si, kdo opravdu jsem a v čem jsou mé kvality. A ta genilaita je vlastně hodně jednoduchá a myslím, že kdybychom byly zvyklé se sebou vědomě pracovat a zkoumat své pořeby a pocity, tak bychom k tomu po nějaké době dospěly asi samy Asi nás čeká ještě dlouhá cesta, ale začátek je vždycky nejdůležitější…”

Klára

 

“Milá Dano, vaše video se mi moc líbilo a hodně mi pomohlo. Musím říct, že jsem zaznamenala veliké zlepšení v mém cyklu už po Vašem úvodním videu, které bylo ´vypuštěno do světa´ ještě před tímhle, kde jste mluvila o přijetí menstruace jako něčeho užitečného a pozitivního. Už dlouho jsem trpěla premenstruačním syndromem. Neměla jsem silné bolesti, ale každá bolest je nepříjemná. Čekala jsem, že když se o toto téma začnu zajímat a přijmu to tak, jak jste říkala, že se to zlepší. Nečekala jsem zázraky, ale že možná po několik měsíců budou bolesti slábnout až úplně zmizí. Ale tenhle měsíc už mě nebolelo vůbec nic. Opravdu to zmizelo hned, neuvěřitelé! .”

Zuzka

 

“Milá Jitko, chci vám říct jen pár slov.

Věřím, že na světě jsou lidé, kteří mají určitý dar, umějí léčit jen tím, že jsou.

Ano, většina těchto lidí prochází ve svém životě nějakou obrovskou bolestí, ale jen proto, aby potom dokázali chápat a léčit ostatní jen tím, že se prostě objeví, něco řeknou, něco udělají… Je to jako dotek anděla.

Vy jste pro mě jedním z nich. Vím, že jste mou součástí a jako takovou vás hluboce miluji. Děkuji vám.”

Hanka

 

Udělej další krok. Teď je tvůj čas.

Snít o skvělém životě je fajn, ale žít ho je něco úžasného. Vstup dnes do programu a užij si vše, co jsme pro Tebe připravili.

Mám nesmírnou radost, že se tento projekt zrodil. Také z toho s jakou lehkostí se vše podařilo, i když diář všech lektorek, z nichž dvě dokonce žijí v zahraničí byl opravdu plný. Jsem moc vděčná za tuto příležitost. Moc si přeji, abys s námi mohla pokračovat dále. Abys vstoupila do programu. Ale ať ano nebo ne, my všichni tady – 8 skvělých, užasných a výjimečných žen, které se mnou program Cesta spokojené ženy vytvořily, můj tvořivý a plně podporující realizační tým i já osobně, ti přejeme, aby se splnilo každé tvé přání a ty jsi měla úžasný a naplněný život.

Měj se krásně. Těším se na Tebe v programu.