Cesta pravého muže a moje vize

Správný muž, má v kapse nůž. Je to pořád pravda, ale zdá se, že dozrála doba, kdy jen nůž nestačí. Je třeba přidat vědomí a srdce. Žijeme ve světě, kde vládnou muži. Je čas, aby muži tomuto slovu „vládnout“ dostáli a plně v něj dozráli. A aby také přijali, že ne vše za tisíce let mužské vlády čerpalo z opravdové moudrosti mužů, a vedlo k růstu, lásce a bohatství.

Přišel čas spolu-práce

A mužům dnes k tomu, zdá se, něco chybí. Vize, poslání, otevřené srdce, odvaha a také zdravý rozum. To vše v plné pravdivosti a autenticitě. Opustili jsme jako muži naše prvořadé role a vnitřní vedení. Na to reagovaly ženy převzetím částí těchto rolí a jistou bezradností. A tato bezradnost, někdy i strach je cítit v dnešní společnosti. Co bude dál? Nevím.

Ale vím, že je konec doby, kdy se život odehrával tam venku. Došlo mi to teprve nedávno, ale tam venku nic není. Vše co potřebujeme k naplněnému životu, který nám dává smysl, baví nás a přispívá světu je zde, tady. V nás.

Cítím vzrušení, že se dnes skupina mužů odhodlala vzít pochodeň a vyrazit na cestu. Svítit tam, kde byla dlouho tma. Ohřívat místa, která jsou zmrzlá. Dávat lásku, protože ji sami poznali. Tím, že sdílejí svůj příběh, sdílejí svou cestu. Svým životem inspirují druhé.

Dnes vím, že dělat nemožné, lze. Zažívat zázraky, lze. Milovat a být milován, lze. Radovat se ze života, lze. Být bohatý, lze. Otevřeně a autenticky sdílet, lze. Pomáhat a sloužit, lze. Jen být, lze.

Cesta pravého muže není jen odpovědí na úžasný projekt Ženy ženám. Je to volání mužů (i žen) po harmonii a rovnováze ve světě. Vztahy, zdraví, práce, prosperita. Vše jsou spojené nádoby. Spojme muže a ženy v jejich opravdové síle a hluboké lásce. A zažijeme osvícení, radost, štěstí. Okusíme, co znamená prostě žít.

A o čem tedy je Cesta pravého muže?

Jedná se o inspirující a transformační program, který vytvořila skupina mužů – lídrů, lektorů, podnikatelů, koučů, otců, manželů. Chlapů, kteří si ve svém životě šáhli a poznali to, co lze nazvat posláním, vizí, vnitřní pravdou, sebe-vědomím, zkrátka jsou si dnes vědomí toho, že jsme součástí něčeho většího, něčeho, co nás přesahuje a zároveň naplňuje. Že tu nejsme sami. Že ženy a muži jsou tu, aby se podporovail a rostli, ne aby soupeřili a trápili se.

autori-projektu

Tito muži se rozhodli se sdílet svůj životní příběh a ukázat na různé oblasti v životě tak, jak se o nich často nemluví. Inspirujícím způsobem. Tento program pokrývá 7 oblastí světa mužů, kde se často skrývá nepochopení, strach, nevědomí nebo apatie. Cesta pravého muže je inovativní, online, na internetu, ve formě dostupné každému muži, který otevře své srdce a hlavu.

Cesta pravého muže je určena:

Muži, který cítí, že svůj život nyní nežije na plný plyn, který má a chce si šáhnout na víc. Muži, který má chuť vyrazit na cestu, potkávat se s druhými a budovat vztahy tak hluboké, jak to doposud nikdy nepocítil. Vydělávat tolik peněz, jak si do té doby neuměl představit. Milovat tak, že zapomíná sám na sebe. Mít tolik síly a energie, aby hory přenášel. Mít sex, o kterém on i ženy sní. Spolupracovat a tvořit na všech úrovních. Mít vše, na co si vzpomene. Aby nakonec přišel na to, že to vše už má. Vždy měl. V sobě.

O této cestě k sobě samým a k moudrosti a síle mužů, která v nás dřímá je tento 7 týdenní inspirativní audio/video program Cesta pravého muže.

David Kirš

Podnikatel, investor a autor myšlenky svobodné Firmy 2.0

3 inspirační videa pro chlapy,
kteří se chtějí vydat na cestu

Vlož svůj email a vykroč na Cestu pravého muže

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.